Przejdź do strony: CSR
Przejdź do strony: Poznań

Swarzędz

Akademia Piłkarska

W 2011 roku w Swarzędzu powstała Piłkarska Akademia Agrobexu. Przedsięwzięcie wyjątkowe w skali kraju, w całości finansowane przez Agrobex. Firma z własnych środków już rok zapewnia ponad 200 dziewczętom i chłopcom z gminy Swarzędz aktywny wypoczynek i rewelacyjną zabawę pod okiem świetnych trenerów i wychowawców.

Dni Swarzędza i Babie Lato

Agrobex od kilku lat jest sponsorem imprez odbywających się w gminie Swarzędz. Podczas imprez klienci firmy Agrobex, a zarazem mieszkańcy Swarzędza mają możliwość uczestnictwa w ciekawych koncertach całkowicie za darmo.

Lato z Agrobex

Latem 2015 roku dla mieszkańców os. Wł. Zamoyskiego w Zalasewie zostały zorganizowane dwie imprezy pod nazwą Lato z Agrobex. Podczas wydarzenia najmłodsi mieszkańcy osiedla mogli bezpłatnie skorzystać z takich atrakcji jak malowanie buzi oraz gry i zabawy z animatorem. Dzieciom również bardzo spodobał się pokaz baniek mydlanych.

Biegaj z Agrobex

W niedziele 11 września, o godzinie 10.00 odbył się kolejny, III Bieg AGROBEX Zalasewska Piątka. Biegacze wystartowali z placu przy Szkole Podstawowej w Zalasewie i zmierzyli się ze sobą na dystansie 5 km. Zalasewska Piątka to już kolejna edycja biegów organizowana przez firmę Agrobex oraz portal wszystkoobieganiu.pl. Do tej pory odbyły się już trzy starty, dwa w Zalasewie i jeden w Pobiedziskach. Wszystkie cieszyły się dużym zainteresowaniem, gdyż grono biegaczy stale się powiększa. – Staramy się czynnie uczestniczyć w życiu społeczności lokalnej. Organizujemy wiele przedsięwzięć i właśnie jednym z nich są starty biegowe, podczas których razem promujemy aktywność fizyczną. Założyliśmy też Szkółkę Biegową, treningi odbywają się w każdy poniedziałek pod okiem maratończyka – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży firmy Agrobex. III Bieg AGROBEX prowadził bardzo malowniczymi, leśnymi terenami w Zalasewie. Trasa ta wiodła polnymi drogami, a start i meta znajdowały się przy Szkole Podstawowej. Uroczystego rozpoczęcia dokonał Przemysław Walewski, maratończyk, dziennikarz prasowy i telewizyjny. W imprezie przewidywaliśmy się udziału około 200 zawodników. Wszyscy biegacze mogli skorzystać z darmowego poczęstunku. Ponadto każdy uczestnik mógł liczyć na pamiątkowy medal.  Najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary.

Dzień Misia

25 listopada 2015 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zalasewie obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Choć trudno w to uwierzyć, pierwszy miś maskotka powstał 111 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Cieszymy się, że firma Agrobex mogła uczestniczyć w tym jakże radosnym dniu jako Kubuś Puchatek rozdający dzieciom słodkie co nieco.

 

Przejdź do strony: Pobiedziska