Aktualności

12.06.2020 - biuro Agrobex nieczynne

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, ze w dniu 12.06.2020 r., biuro Agrobex będzie nieczynne.

aktualności UM Poznań 06.2020

#dbamyozdrowie

#dbamyozdrowie

Akty notarialne Nowe Żegrze bud. A i B

Szanowi Pańswto,

Klientów, którzy zakupili mieszkanie w inwestycji Nowe Żegrze budynki A i B (ul. Rzeczańska 19 i 21), zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.

Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Akty notarialne Radosna bud. A2.1 i A3

Szanowi Pańswto,

Klientów, którzy zakupili mieszkanie w inwestycji Radosna (budynki A2.1 i A3, ul. Wesoła 12 i 14), zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.

Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Akty notarialne Nowe Żegrze bud. D

Szanowi Pańswto,

klientów, którzy zakupili mieszkanie w inwestycji Nowe Żegrze (I etap, ul. Rzeczańska 15), zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Akty notarialne Osiedle Słoneczne Szamotuły

Szanowni Państwo,

klientów, którzy zakupili mieszkanie w inwestycji Osiedle Słoneczne w Szamotułach (I etap, ul. Gąsawska 10), zapraszamy do umówienia terminu podpisania umowy przenoszącej własność.
Kontakt z Działem Sprzedaży Mieszkań pod numerem: (061) 8464 060.

Konferencja

Konferencja

26 marca 2019 r. Polski Związek Firm Deweloperskich - ODDZIAŁ POZNAŃSKI spotyka się na konferencji “Pierwotny rynek mieszkaniowy w Poznaniu i powiecie poznańskim 2018. Prognoza, trendy i rekomendacje”

Naszą firmę reprezentować będzie Dyrektor Sprzedaży i Marketingu- Lucyna Jarczyńska, która w poznańskim oddziale Polskiego Związku Firm Deweloperskich pełni funkcję V-ce Prezesa Zarządu

________________________

Polski Związek Firm Deweloperskich to działająca od 15 lat organizacja branżowa dbająca o prawidłowy rozwój rynku deweloperskiego w Polsce.
Dbając o interesy swoich członków związek w równym stopniu przyczynia się do polepszania jakości tego rynku mając także na uwadze ochronę interesów klientów w relacjach z firmami członkowskimi.
Jeszcze zanim wdrożone zostały uregulowania ustawowe związek promował i wciąż promuje stosowanie przez swoich członków Kodeksu Dobrych Praktyk (więcej tutaj: http://poznan.pzfd.pl/kodeks-dobrych-praktyk/ ), który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).

Poznański oddział PZFD został formalnie powołany uchwałą nr 36 zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich z dnia 8 listopada 2017 roku.
Aktualnie zrzesza 16 firm działających na rynku poznańskim.

Nowy katalog

Nowy katalog

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością informujemy o pojawieniu się nowego katalogu wykończenia pod klucz.

Więcej szczegółów: WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

VII odsłona akcji Deweloperzy Dzieciom

VII odsłona akcji Deweloperzy Dzieciom

Mnóstwo uśmiechów, pozytywna dawka energii, ogrom zabaw, wyjątkowe prezenty. Tak w kilku słowach można przedstawić cel akcji Deweloperzy Dzieciom, do której włączyliśmy się i my, przekazując cegiełkę wsparcia.

Już 19 grudnia wielki event. VII edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. Tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się w Jump Arenie, parku trampolin na poznańskim Grunwaldzie. Będą dzieci - wychowankowie publicznych i prywatnych domów dziecka, będzie dużo skakania i zabaw, będą darczyńcy - deweloperzy, i wreszcie On, Święty Mikołaj, który prosto z Laponii dostarczy prezenty beneficjentom. Dodatkowo, na dzieci czeka malowanie bombek, pokaz kosmicznie bajecznych, lodowych doświadczeń chemicznych oraz wspólne kolędowanie.

Wieści o akcji Deweloperzy Dzieciom, organizowanej przez Mission Public Relations, rozniosą się w eterze dzięki wielu patronom medialnym: dopoznania.pl, epoznan.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, mieszkaniowi.pl, Nasz Głos Poznański, Poznańskie Nieruchomości, Radio Poznań, RynekPierwotny.pl, Sempres (wydawca TerazDom i Pomysł na Wnętrze) i WTK.

Pobiedziska - nowa inwestycja

Pobiedziska - nowa inwestycja

Szanowni Państwo,

jest nam niezmienie miło poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży nową inwestycję w podpoznańskiej miejscowości - osiedle ZIELONE POBIEDZISKA.

Przedsięwzięcie będzie stanowiło jedynie 4 dwupiętrowe budynki, dzięki czemu osiedle będzie miało bardzo kameralny charakter. Znajdą tam Pańswto mieszkania 2- i 3- pokojowe z ogródkami na parterze oraz balonami na wyższych kondygnacjach.

Po więcej szczegółów zapraszamy do biura sprzedaży przy ul. Wojskowej 6/D10 w Poznaniu lub telefonicznie 61 846 40 60.

 

Więcej szczegółów

Nowe Żegrze - nowy etap już w sprzedaży

Nowe Żegrze - nowy etap już w sprzedaży

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie naszą inwestycją na poznańskich Ratajach - NOWE ŻEGRZE, wprowadziliśmy do sprzedaży kolejny budynek - B.

Znajdą tam Państwo kolejne 54 mieszkania, 1-, 2- i 3- pokojowe, z ogródkami na parterze oraz podziemną halą garażową.

Szczegółowe informacje dostęne w biurze sprzedaży przy ul. Wojkoswej 6/D10 w Poznaniu lub telefonicznie 61 846 40 60.

Więcej szczegółów

Firma Roku 2018

Firma Roku 2018

Drodzy Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Agrobex otrzymała nagrodę w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości jako FIRMA ROKU 2018 w kategorii Usługi Budowlane.

Więcej szczegółów

Diamenty Forbes

Diamenty Forbes

Drodzy Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy wyróznieni w Diamentach przyznawanych przez miesięcznik Forbes.

Więcej szczegółów

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex członkiem PZFD

Agrobex został członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Do tej ogólnopolskiej organizacji należy ponad stu krajowych deweloperów. Głównym celem działalności PZFD jest działanie na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego a także tworzenie partnerskich relacji między inwestorem a nabywcą mieszkań. Organizacja czuwa również nad bezpieczeństwem i profesjonalnym przebiegiem procesu zakupu mieszkania, jest także autorem zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient - Deweloper. Zgodnie z tym Kodeksem deweloper zobowiązuje się w swoim działaniu do przestrzegania wielu zasad na każdym etapie inwestycji. Wszystkie mają na celu zapewnienie nabywcy mieszkania  bezpieczeństwa transakcji, pełnej informacji o inwestycji, jej realizacji a także wsparcia ze strony dewelopera już po zamieszkaniu.

Firma Agrobex przystąpiła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich ponieważ pragnie także skuteczniej przyczyniać się do likwidacji barier utrudniających rozwój rynku mieszkaniowego. Członkostwo w PZFD umożliwia również szerszą współpracę z organizacjami rządowymi, ustawodawczymi, samorządowymi oraz instytucjami finansowymi, w kwestiach kształtowania obowiązujących regulacji prawnych.

Kontakt
dla prasy

Lucyna Jarczynska
Dyrektor ds. Sprzedazy i Marketingu
kom: + 48 608 507 166
e-mail: lucyna.jarczynska@agrobex.pl

Przejdź do strony: Media
Przejdź do strony: Dopoznania
Przejdź do strony: Materiały prasowe
Przejdź do strony: Do pobrania